Virály

15. září 2023 11:08

redakce Prima Lajk

Modelka má přísná pravidla pro randění! Kolik musí vydělávat muži, se kterými se vídá?

Sexy modelka s přísnými randicími pravidly pobouřila internet. Co kontroverzního požaduje od svých protějšků?

Randění v dnešní době podléhá řadě psaných i nepsaných norem, se kterými není vždy úplně jednoduché držet krok. Aby toho ale nebylo málo, každý člověk má pak ještě svoje vlastní specifická pravidla pro to, koho vlastně do svého života hledá. No a platí to i pro následující krásku.

Modelka Chloe Armour se teď dostala do hledáčku internetu poté, co prozradila své kontroverzní limity pro to, s kým se vídá. Stejně tak má pak i vlastní seznam doporučení pro muže, kteří by s ní chtěli randit. A jakou konkrétní částku teda musíte mít na účtě každý rok, abyste vůbec měli šanci?

Kráska to nastavila na 190 tisíc liber, což je v přepočtu zhruba 5,4 milionů korun. A proč zrovna taková specifická částka? Protože přesně to je roční plat sexy modelky, která tak požaduje, aby její partneři vydělávali minimálně stejně co ona. Což vlastně nakonec vůbec není tak zvláštní, jak to na první pohled může znít. Samozřejmě je taky nutné, abyste měli vlastní dům, auto, ideálně byli bezdětní, single a měli možnost cestovat. Pakliže to všechno splňujete, můžete zkusit štěstí třeba přes soukromou zprávu na Instagramu. Podle jejích vlastních slov je však zájem ze strany nápadníků i navzdory přísným pravidlům stále enormní, asi vás tak čeká nemalá konkurence…

Sdílejte článek
Štítky Instagram muži pravidla modelka randění

Přečtěte si také