Showbyznys

6. května 2024 14:05

Josef Šťastna

Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Podle bulváru se lístky moc neprodávaly

Zpěvačka Monika Bagárová (29) na letošní rok plánovala velkolepou oslavu kulatin, a to ve formě koncertu v O2 areně, který si naplánovala na 12. září. Žádný koncert ale nebude, Monika prý ztratila radost. Bulvární web expres.cz napsal, že lístky nešly moc na odbyt.

Když Monika Bagárová a Helena Vondráčková ohlašovaly své koncerty, publikum reagovalo rozdílně. Lístky na Vondráčkovou rychle zmizely, lístky na Bagárovou nikoliv. Informoval o tom v únoru web expres.cz.

Není nutné spekulovat, zda by Bagárová O2 arenu nakonec vyprodala. Zpěvačka svůj koncert totiž zrušila, protože nemá radost.

„O své velké show v O2 areně jsem tajně snila. Já sama ve svém nitru. Nikdy by mě nenapadlo, že by se tento nejtajnější sen mohl stát skutečností. A je to tady! Cítím radost, respekt a obrovskou pokoru k celému dění... Už teď vím, že to bude nezapomenutelný večer. Je to pro mě velká životní výzva a já se nesmírně těším. S velkou radostí s vámi oslavím své kulaté 30.narozeniny,“ uvedla. O velkolepé show promluvila i v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS, video najdete v úvodu článku.

Čtěte také: Plastice Dary Rolins se vysmály i Agáta s Ornellou: To se nepovedlo, vypadá jako Asiat

Omluva a poděkování

Vypadá to ale, že ze zatím blíže neurčených důvodů se zpěvaččin sen o velké show rozpadl. Na sociálních sítích se rozhodla fanouškům a sledujícím oznámit, že koncert ruší. Poděkovala několika tisícům lidí, kteří si koupili lístky a navnadila je na další akce, které ale podle ní nebudou tak pompézní. Proces vracení peněz byl podle jejích slov už zahájen.

„Protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj vysněný koncert 12. září v O2 areně. Jsem každému z vás, kteří jste se na koncert těšili, vděčná. Našlo se vás několik tisíc a já vám za to z celého srdce děkuji. Věřím, že se spolu potkáme na dalších akcích, které pro vás nachystám, i když budou komornější,“ napsala.

Čtěte také: Po letech opět spolu. Bagárová s Cristovaem ukázali společnou fotku, fanoušci šílí

„Tohle rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet, až úplně zmizela,“ dodala Monika Bagárová.

Bagárová se na koncert těšila:

Sdílejte článek

Přečtěte si také