Showbyznys

14. srpna 2023 09:11

Josef Šťastna

Monika byla zrzavá, pak blond, nakonec hry vzdala. Leoš Mareš odjel za exotikou bez ní

Monika Marešová o rodičovství i zákrocích

Moderátor Leoš Mareš, kterého na Instagramu sleduje více než milion lidí, vzal na dobrodružnou dovolenou své dva syny. Manželka Monika s ním na velký trip do Ameriky neodjela. Místo toho si hraje s vlasy. U blond hřívy ale dlouho nevydržela.

Čtyři dny, čtyřicet tři kilometrů peruánskými Andami, spaní ve stanu přímo v horách a na závěr unikátní pohled na jeden z nových sedmi divů světa z takzvané Sluneční brány. Přesně takový zážitek připravil Leoš Mareš (47) svým dvěma synům Jakubovi (17) a Matějovi (14).

A jak ukazují fotky a videa, byl to opravdu velkolepý zážitek, na který kluci nikdy nezapomenou. Po náročném dobrodružství už Mareš odpočívá v Miami. Co dělá zatím jeho manželka Monika? Nenudí se trochu?

Monika Marešová se rozhodla, že bude experimentovat s vlasy. Na krátký okamžik z ní byla rajcovní blondýna, na chvíli dokonce zrzka. Experimenty ale trvaly jen pár hodin, pak šla Monika zase do klasického tmavého odstínu. Podle webu expres.cz se jí o vlasy stará kadeřník celebrit Marty Tyl, tedy profík, který na svatbu česal například Alenu Šeredovou.

„Dnes děláme celkové prosvětlení: efekt slunce ve vlasech. Nabarvit šediny u hlavy a trochu střihnout konečky,“ napsala nadšená Marešová na sociální sítě. Chvíli to vypadalo, že si světlejší hřívu podrží alespoň do konce prázdnin, ale pak to vzdala. Není to škoda?

Sdílejte článek

Přečtěte si také