Showbyznys

28. srpna 2023 11:59

Josef Šťastna

Nahota na prodej. Monika Binias ostře zkritizovala, že se Krainová veřejně svléká

Modelka a dvojnásobná matka Simona Krainová se v padesáti letech rozhodla, že bude aktivní na platformě OnlyFans, kde se řada žen a dívek živí prodejem odhaleného těla a erotických fotek. Někteří ji za tento krok chválí, jiní sledující nešetří ostrou kritikou. Do druhého tábora patří Monika Binias (dříve Štiková) i její dcera Ornella. Krainová si ale kritiku líbit nenechá.

Simona Krainová se proslavila už v devadesátých letech, kdy se mimo jiné dostala do města módy Paříže. V nejúspěšnějším období se díky své práci seznámila s řadou slavných osobností včetně hollywoodských hvězd. Objevila se na stránkách mnoha prestižních módních časopisů a předváděla šaty světoznámých návrhářů. Slavné roky jsou ale pryč. Dnes je Simoně padesát let a pomalu přemýšlí nad tím, co bude dělat v důchodu. Možná se bude svlékat a odhalovat dál nahé tělo, nedávno fanouškům totiž oznámila, že si založila účet na OnlyFans.

Toto oznámení vyvolalo v Česku poměrně velký rozruch. Není zvykem, aby na OnlyFans tělo ukazovaly známé dvojnásobné matky. Někteří se do modelky ostře pustili, další její krok chválí. Mezi ty, kteří se vyjádřili v tom duchu, že je dobře, že Simona nahé fotky ukáže, je například herečka Alice Bendová či miliardář Richard Chlad.

„U řady mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto… Už mě to fakt nebaví. Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde,“ napsala modelka, když fanouškům vysvětlovala, proč bude nahotu prodávat.

Simona Krainová ale počítala s tím, že se setká také s ostrou kritikou. Zatím jí zkouší čelit s hlavou vztyčenou a tváří se, že sžíravé komentáře ji nechávají chladnou. Studenou sprchu ale dostala hlavně od Moniky Binias a její dcery Ornelly Koktové.

Podívejte se na Simonu Krainovou v Show Jana Krause:

„OnlyFans. Bože, jak někdo může klesnout na dno a ještě všem cpát, že je in a vše je ok,“ vyjádřila své rozhořčení Monika Binias. V názoru na chování Simony Krainové se „stará Štika“ shodla i se svou dcerou Ornellou.

„Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze na chleba... Těch žen je tam nespočet,“ sdělila prostřednictvím Facebooku svůj názor Ornella, které ale vlastní odhalování nahoty nedělá problémy. Na OnlyFans zatím ale není, svůdnými snímky provokuje hlavně na Instagramu. „Bože můj, jen ta představa! Naše rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty. A na tohle jsem taky patřičně hrdá a budu si za tím stát, protože moje děti budou moci o své mámě kdekoliv a kdykoliv říct, že je milující, hodně svá, tvrdě pracující, snaživá, plná snů a nadějí, ale rozhodně ne na prodej,“ dodala Ornella.

Kdo by si myslel, že si toto nechá Krainová líbit, tak by se zmýlil. „Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul,“ reagovala Krainová na kritiku prostřednictvím svého Instagramu. Koho tím myslela, bude zřejmé.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Facebook Paříž Show Jana Krause Česko Simona Krainová Alice Bendová OnlyFans Ornella Štiková

Přečtěte si také