TopStar

27. dubna 2019 19:02

Al Bano a Romina Power: Opět spolu a poprvé v Praze!

Srdečně Vás zveme na úžasný a jedinečný koncert! Duo, jehož repertoir ovládla láska a štěstí, prostě „Felicita”. Nezapomenutelní a romantičtí umělci velkých světových scén, kteří vzkřísili své dřívější vzájemné a vroucí city! Al Bano a Romina Power v Praze už 26. listopadu!

Pořád dokážou vyprodat všechny své koncerty a další generace fanoušků si notují jejich láskou naplněné písně. Al Bano a Romina Power vystoupí za doprovodu orchestru v druhé polovině roku 2019 na úžasném koncertě v Praze! Na tuto mimořádnou uměleckou událost zveme všechny dne 26. listopadu 2019 do TIPSPORT ARENY. Speciálně pro české diváky zde zazní takové hity jako: „Felicita", „Sempre sempre", „Liberta, „Ci Sara”, „Tu soltanto tu”, Sharzan", „Nostalgia Canaglia" a mnoho dalších.

Al Bano a Romina Power se vrátili a triumfují jak v Evropě a Americe, tak i v Asii. Dva koncerty, které uspořádali v Polsku v roce 2018 – ve Varšavě a Gdaňsku – byly bleskově vyprodány. Romantické duše jejich příznivců jistě vycítily opětovné vzplanutí citů mezi těmito dvěma vynikajícími umělci, které předchozí rodinná tragédie bohužel rozdělila a bolestně vzdálila.

Nyní znovu spolu! Společně se vrátili ke své životní lásce - hudbě. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ohromný zájem publika; dokážou si také získat srdce dlouholetých i nových fanoušků. Koncert dua Al Bano a Romina Power, který se bude konat v roce 2019, bude prvním a jediným vystoupením tohoto italsko-amerického páru v Praze. Umělce bude doprovázet orchestr, jenž přispěje k zaručeně skvělému večeru, plnému vroucích vzpomínek, ale též nových, vzrušujících hudebních momentů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také