TopStar

30. března 2019 16:01

Álvaro Sorel rozhýbe v květnu Tipsport Arénu

Kdo v posledních dnech z rádia neslyšel Sorelovu hitovku "Sofia", jako by nebyl. Jeden z nejpopulárnějších interpretů latinských rytmů zavítá 7. května do holešovické Tipsport Arény.

Ve zpěvákovi se skvěle mísí jeho geny – otec je Němec a matka je poloviční Španělka a Belgičanka. Španělskou vášnivost tak podporuje německou precizností a vše uhlazuje jako belgickou pralinku z nejkvalitnější čokolády. Sedmiletý pobyt v Japonsku ani není třeba zmiňovat, ač v Sorelově cestě k dokonalému hudebnímu projevu jistě také přispěl.

Poté, co opustil kapelu, v níž působil i se svým bratrem, vydal se Álvaro na sólovou dráhu, která je více než úspěšná. Už první vydaný singl z roku 2015, "El mismo sol", se stal bezkonkurenčním hitem. Když o rok později přišlo plnohodnotné album Eterno Agusto, byla to pro svět latiny událost roku.

Stejný scénář se opakoval i v případě alba Mar de Colores z roku 2018, které je navíc nyní podpořené čerstvým singlem "Loca".

Nadcházející koncert bude teď s takovým hudebním základem dozajista skvělá show, která rozhýbe každého. Snad to Tipsport Aréna ustojí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také