TopStar

8. ledna 2020 20:52

Amanda Bynes: Co ta holka vlastně chce?

Už nějaký ten pátek se Amanda Bynes pokouší vzkřísit alespoň zlomek své dávné slávy, a tak na sebe zkouší různě upozorňovat. Po barevných přelivech nedávno nasadila trochu vyšší laťku.

Poté, co si, dnes třiatřicetiletá, bývalá dětská hvězdička vyzkoušela růžový i zelený přeliv, ozdobila se něčím poněkud trvalejším. K piercingu v nose si totiž přidala i tetování na tváři. To přitom dělají spíše rappeři nebo filmoví obyvatelé věznic s nejvyšší ostrahou... akorát jde o srdíčko.

Bývaly doby, kdy měla Amanda Bynes dobře rozjetou kariéru. Hrála ve filmech jako "Co ta holka chce", "Královna ročníku" nebo v muzikálu "Hairspray", navíc moderovala vlastní show. Měla vše – krásnou tvář i talent. Hvězdy jí byly nakloněny. Pak se vše pokazilo.

Amandina cesta z výsluní až na samé dno byla strmá a herečka prakticky okopírovala linii namalovanou svou vrstevnicí Lindsay Lohan. Hvězdička televizních obrazovek se začala utápět v zavislosti na alkoholu a nebála se sáhnout ani po nějaké té droze.

Aby toho nebylo málo, tak měla i pletky se zákonem. Nakonec skončila v péči odborníků, a to nejen proto, že se dopustila veřejného ohrožení, ale navíc se chtěla upálit. Nyní by už měla být tzv. čistá, detoxikovaná. Uvidíme, jestli bude slavit comeback, nebo na ni svět dočista zapomene.

Sdílejte článek

Přečtěte si také