TopStar

15. prosince 2018 16:44

Ariana Grande se v rámci evropského turné objeví i v Praze!

I když se zpěvačka Ariana Grande v Praze ještě nikdy nepředvedla, tvrdí, že se sem neuvěřitelně těší. Její pražské premiérové vystoupení na podporu posledního alba Sweetener proběhne v neděli 8. září 2019 v pražské O2 areně, takže neváhejte kupovat lístky!

Nově oznámené koncertní turné odstartuje 17. srpna v Londýně a vypadá to, že prozatím se Grande zastaví na 19 zastávkách, kde odehraje svou velkolepou show. Ariana Grande je jednou z nejvyhledávanějších hvězd současnosti a jednou z nejsledovanějších osob na Instagramu. Před čtvrtrokem vydanou desku Sweetener bude zanedlouho následovat další nahrávka. Nově představená skladba je Imagine a jeden z jejích nových klipů thank u, next trhá na YouTube rekordy.

Během koncertu Ariany Grande v anglickém Manchesteru 22. května loňského roku došlo k sebevražednému bombovému teroristickému útoku, který zabil 22 lidí, dalších 119 zranil a způsobil paniku mezi ostatními účastníky koncertu v hale Manchester Arena, která má kapacitu 21 tisíc lidí. Zpěvačce se nic nestalo, ale od této události tvrdí, že si začala užívat každý životní moment jako ten poslední. Uspořádala zároveň benefiční koncert One Love Manchester pro rodiny obětí a zraněných. Vystoupilo zde spoustu dalších zpěváků a zůčastnilo se ho kolem 50 tisíc lidí.

Během let 2016 až 2018 chodila zpěvačka s rapperem Macem Millerem. Ten byl 7. září nalezen ve svém domě mrtvý. Americká média začala okamžitě spekulovat, že skonal na předávkování drogami. A toxikologické testy tyto předpoklady posléze potvrdily. Muzikant měl v těle kokain a syntetický opioid fentanyl, který je prý mnohonásobně silnější než morfin. Zpěvačka se po tragické události svého bývalého partnera na nějakou dobu stáhla ze sociálního života. Zda dávala celou situaci za vinu sobě, to už zůstane ve hvězdách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také