TopStar

20. ledna 2019 11:55

Blonďák s uhrančivým pohledem Tom Odell se už za pár dnů představí v Praze!

Za dobu svého působení na hudební scéně si získal mladičký blonďáček s ohromným talentem značnou fanouškovskou základnu. Ano, řeč je o Tomu Odellovi, který v Praze vystupoval už loni a teď se vrací s novou deskou do Fora Karlín. Že ho ještě neznáte? No prosím, seznamte se!

Tom Odell se po úspěchu svých dvou desek Long Way Down a Wrong Crowd vrhl po celkem krátké době na třetí pokračování Jubilee Road. No a právě s ním se muzikant už 23. ledna ve středu předvede v rámci své evropské tour i v pražském Foru Karlín. Jako jeho podpora se předvedou Kanaďani Jane’s Party.

Tento mladičký krasavec je sedmadvacetiletý klavírista, co si všechny skladby píše sám. Odell už v Praze hrál, a to loni na Metronome Festival Prague, kdy se publikum sice nesešlo natolik početné, všichni přítomní však byli uchváceni jeho charismatem a zasněným pohledem. Tom si přivezl basáka, kytaristu a bubeníka, díky kterým bylo jeho vystoupení o to živější a zvučnější, a na které se můžeme těšit i nyní. Povětšinou sedí muzikant u ohromného křídla, sem tam si ale vyskočí mezi fotografy a k prvním řadám nadšených fanynek. Zkrátka a dobře, Tom si celý koncert jistě užije a my s ním!

Tom Odell původně ohlašoval dlouhou hudební pauzu. Třetí deska měla vyjít podstatně později, Jubilee Road je už ale na světě a hudebník se mnohem více noří do melancholie a vlastních vzpomínek. Inspirovali ho jeho sousedé, kteří mu vyprávěli své životní příběhy, či bolestný rozchod s přítelkyní. Dá se říci, že se nechal nepřímo inspirovat i samotným Eltonem Johnem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také