TopStar

14. prosince 2018 14:46

Bob Dylan v pražské Lucerně! A hned třikrát!

Je to jen rok, co vystupoval Bob Dylan v České republice, a teď ovládne od 7. do 9. dubna pro tři večery pražskou Lucernu. Pokud máte Boba v lásce, nenechte si jeho barvitou show ujít. Lístky budou velmi brzy pryč!

Dylanův setlist je pokaždé originální a jedinečný, každý jeho koncert je tak odlišný, že se fanoušci podivují, kde bere Bob stále inspiraci. Dá se tedy očekávat, že také každý z dubnových večerů v Lucerně bude jiný. Svoje hity velmi rád přehrává v úpravách tak netradičních, že jsou mnohdy až k nepoznání. Na exkluzivitě mu bezesporu přidává i fakt, že Dylan na svých show striktně zakazuje fotit a natáčet.

Fanoušci se mohou těšit nejen na hitovky, které tvořil napříč celou svou kariérou, ale i na ukázky desky Triplicate, kterou vydal Dylan v roce 2017. Na té se vyskytují celosvětově slavné popové standardy. A pro ty z vás, kteří si to nechcete nechat ujít - vstupenky jsou v prodeji již od pátku 14. prosince.

Bob Dylan, vlastním jménem Robert Allen Zimmerman se narodil roku 1941 ve městě Duluth v Minnesotě. Je muzikantem, multiinstrumentalistou, textařem, básníkem, zpěvákem, spisovatelem, režisérem a v neposlední řadě hercem. Je zkrátka legendou, která má na kontě kolem 40ti řadových alb a více než 500 skladeb.

Sdílejte článek
Štítky lucerna Bob Dylan koncert v Praze

Přečtěte si také