TopStar

13. února 2020 21:50

Bromance DiCapria a Pitta na Oscarech

Fotka Leonarda DiCapria upřeně hledícího na Brada Pitta zveřejněná na instragramovém účtu E! News na sebe strhla slušnou vlnu pozornosti. Lidé se v komentářích předhání ve vtipnosti či teoretizují, co se hercům honí hlavami.

„Buď s tím, kdo se na tebe dívá jako Leo na Brada,“ stojí v jednom z více jak tisícovky komentářů pod fotkou. Ta je vyvěšena na profilu E! News. Leonardo na ní skutečně vypadá, jako kdyby svému parťákovi z tarantinovky Tenkrát v Hollywoodu vyjadřoval svou nejhlubší možnou náklonnost.

Pitt si samozřejmě DiCapriovy podpory nesmírně vážil a při přebírání zlaté sošky mu nezapomněl poděkovat před širokým obecenstvem: „Je to opravdová hvězda a gentleman. Nebýt tebe, nestál bych tu, chlape. Děkuju!“

Snad DiCaprio podobné pohledy čas od času věnuje i své přítelkyni Camile Morrone. Ta ostatně na fotce sedí mezi herci. A nejedna fanynka Jacka z Titanicu a Achillea z Troje by si to s ní určitě chtěla vyměnit: „Představte si, že sedíte mezi nimi,“ zasnila se jedna z mnoha fanynek.

Predstavte si, jakou šťávu by získal Cameronův Titanic, kdyby Jack věnoval Rose podobný pohled při tom, kdy se svlékla, aby ji mohl namalovat. Třeba by jej krásná přeživší zkázy zdánlivě nepotopitelného parníku zkusila na svůj provizorní vor z ledové vody vysvobodit.

„Bromance“, tedy spojení slov romance a bro (brácha či kámoš), je často překládána jako hluboké přátelství dvou mužů, které však nemá sexuální kontext.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Leonardo DiCaprio Oscar Oscary Oscar 2020

Přečtěte si také