TopStar

27. září 2019 15:19

Céline Dion se po 12 letech vrací do Česka

Zpěvačka s jedním z nejúchvatnějších hlasů na světě, Céline Dion, odstartuje v pražské O2 areně evropskou část svého turné. V naší největší aréně zapěje 21. května léty prověřené i zbrusu nové písně.

Rodačka z kanadského Québecu chystá na letošní listopad vydání nové desky Courage a turné na její podporu se bude jmenovat Courage Word Tour. Vstupenky na pražské vystoupení půjdou do prodeje 4. října v 10:00 a pokud se bude opakovat loňský scénář z Nového Zélandu, lze očekávat okamžité vyprodání. Tehdy se údajně vstupenky prodávaly pod rukou i za desetinásobek původní ceny.

Jako malou ochutnávku vypustila šarmantní diva do světa hned tři písně, konkrétně "Imperfections", "Lying Down" a titulní "Courage". Kromě nich a dalších písní z nového alba nebudou čeští fanoušci ochuzeni ani o populární "All By Myself" či o titulní skladbu filmu Titanic "My Hearth Will Go On".

Céline Dion sbírá úspěchy skoro na každém kroku. Je drzitelkou Oscarů, cen Grammy a Juno, má své hvězdy na Hollywoodském i Kanadském chodníku slávy. Ke rovněž držitelkou Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob. Je ověnčena několika státními vyznamenáními a mnohými dalšími cenami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také