TopStar

14. ledna 2020 09:09

CNN Prima News posílí moderátorské eso Libor Bouček

Novou tváří zpravodajského projektu CNN Prima News bude Libor Bouček. Jeden z nejpopulárnějších, nejzkušenějších a nejvýraznějších moderátorů české mediální scény se stane součástí týmu připravujícího několikahodinový ranní blok.

„Jsem přesvědčen, že Libor Bouček bude významnou posilou týmu CNN Prima News. Jeho nadšení pro kvalitní zpravodajství v kombinaci s obrovskou televizní zkušeností mě přesvědčilo, že je ideálním kandidátem,“ řekl Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

„Libor Bouček bude mít na starost přípravu a moderování ranního vysílacího bloku. Na vzájemnou spolupráci se velmi těším,“ doplnila ředitelka CNN Prima News Production Eliška Čeřovská.

„Přijmout nabídku vytvářet ranní vysílání CNN Prima News a provázet jím je pravděpodobně největší výzvou mé kariéry. Chci zúročit svoji téměř dvacetiletou praxi – jak v rádiích, tak i v nejrůznějších televizních pořadech – a být tak divákům nejlepším ranním společníkem na televizním trhu. CNN Prima News bude nejen o důvěryhodnosti, rychlosti, ale i srozumitelnosti sdělení informací divákům. A to vše v nejmodernějším zpravodajském studiu ve střední Evropě. Když jsem před třiadvaceti lety jako návštěvník s údivem sledoval dění v atlantské centrále CNN, ani bych si netroufl snít o tom, že se jednoho dne můj osud s touto značkou pracovně spojí,“ prozradil Libor Bouček.

Podrobnosti a vysílací čas ranního bloku budou včas oznámeny.

Libor Bouček

Narozen 2. 12. 1980. Moderátor, scenárista a dabér. Za více než dvacet let v branži moderoval nespočet televizních projektů a v současnosti je jedním z nejpopulárnějších a nejlépe hodnocených moderátorů v zemi.

Jeho kariéra je dlouhodobě spjatá s televizí Prima, kde provázel diváky rekordně sledovanou reality show VyVolení, vědomostní show Máme rádi Česko nebo českou verzí legendární televizní soutěže Pevnost Boyard.

Mezi další projekty Libora Boučka patří šest ročníků České Miss, několik vyhlášení ankety Český slavík Mattoni, SuperStar, slovenská taneční show Let’s Dance nebo talentová show Hlas Česko Slovenska. Byl jedním z moderátorů Evropy 2 a Frekvence 1, uváděl přenosy pěvecké soutěže Eurovision Song Contest.

Vášní Libora Boučka je sport. Moderátorskou flexibilitu ukázal mnohokrát při uvádění Davis Cupu, fotbalového šampionátu UEFA EURO, Mistrovství světa v hokeji v roce 2015, Ligy mistrů nebo při dvou ročnících Prague Playoffs fotbalových utkání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také