TopStar

22. listopadu 2019 22:57

Domácí posilovna Evy Burešové

Eva Burešová se nedávno svěřila na sociální síti, že se konečně, dva roky po porodu, cítí být sexy, Rozhodně jí to nehodláme vymlouvat, ačkoliv víme, že o krásu nepřišla ani během těhotenství, ani po porodu, Eva má celkem netradiční recept na to, jak nabrat nějaký ten sval... hlavně tedy na rukách.

Krásná brunetka, herečka Eva Burešová, je na roztrhání. Zářila v Modrém kódu, vystupovala v muzikálech a k tomu všemu se starala o syna. Chvíli to dokonce vypadalo, že kvůli péči o malého Nathaniela přestane hrát. Diváci o ni naštěstí nepřijdou a mohou se na ni těšit v seriálu Slunečná.

Eva nedávno přiznala, že teprve nyní, dva roky po porodu, se konečně cítí být opět sexy. Jako důkaz svým fanouškům naservírovala nejednu fotku, na níž je spoře, leč vkusně, oděná. Jak však docílit dokonalé postavy, kterou se pyšní seriálová Týna či dřívější sestřička Petra Horvátová?

Je možné, že receptů má v rukávu Eva Burešová více, ale s jedním se svěřila. Ruce posiluje především díky synkovi Nathanielovi. Ten si libuje v mírně adrenalinových zážitcích, a tak si z maminčiných rukou dělá rozhlednu. Mimo to se Nathan jako každé malé dítě rád proběhne a Eva běhá neustále za ním: „Nathan prostě rád běhá. A já musím s ním. Třeba i stokrát sem a tam. Nathan miluje vejšky. Ale dostat ho nahoru musím já,“ popisuje svou domácí tělocvičnu herečka u fotky na Instagramu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také