TopStar

5. září 2019 05:50

Eva Burešová končí v Tarzanovi!

Eva Burešová známá i ze seriálu Modrý kód končí v divadle Hybernia s přípravami na chystaný muzikál Tarzan.

Pro fanoušky krásné herečky je to další velká rána. Ta první přišla, když herečka skončila v Modrém kódu, kde představovala sestřičku Petru Horváthovou.

Nyní ji nebude možné vidět ani z hlediště divadla Hybernia. „Bohužel se dál nedokážu věnovat přípravě muzikálu Tarzan. Je mi to velmi líto, protože je to nádherný projekt, ale z časových důvodu pro mě momentálně není možné do něj vložit tolik, kolik by si zasloužil,“ vysvětluje herečka. Hlavním důvodem zvolení pracovního tempa je její syn Nathaniel, jemuž hodlá Burešová věnovat víc péče.

„Diváci se mají každopádně na co těšit, protože tak výpravný a pro herce náročný muzikál tady ještě nebyl. Všichni moji kolegové jsou úžasní a pracují naplno. Držím všem palce a na premiéru budu v první řadě,“ popisuje Burešová muzikál, který na herce klade nároky srovnatelné s vystupováním v Cirque de Solei. Akrobacie, herectví a zpěv jsou mimo jiné důvody, proč je Tarzan nejočekávanějším představením letošní sezóny.

Pro muzikál napsal písně Phil Collins, někdejší lídr legendární skupiny Genesis. Právě z Tarzana je píseň "You'll Be In My Hearth". Ta vyšla i v češtině v přezpívání Karla Gotta pod názvem "Jsi v srdci mém".

Sdílejte článek

Přečtěte si také