TopStar

22. prosince 2018 20:10

Ilona Blašková

Fast Food Orchestra slaví 20 let! Výběr písní pro narozeninové koncerty je ale na vás!

Fast Food Orchestra slaví 20 let! Výběr písní pro narozeninové koncerty je ale na vás!

Pro kapelu Fast Food Orchestra je typická žánrová rozmanitost. Její hudba v sobě mísí prvky reggae, ska, dancehallu, ragga, rocksteady, punku, hip-hopu, popu nebo breakbeatu. A právě tato originální kapela slaví dvacetileté výročí. Na svém účtu má 8 studiových alb a zahrála si na festivalech v Brazílii, Izraeli, Rusku a téměř po celé Evropě.

Kulaté výročí oslaví kapela čtyřmi koncerty se speciálním dvouapůlhodinovým programem. Pozvání na ně přijali bývalí členové skupiny včetně Dr. Karyho a Sushy, který z kapely odešel před dvěma lety kvůli své doktorské práci a nedostatku času.

Kromě známých hitů zazní i úplně nové písně, na kterých muzikanti spolupracují s producentem Lukášem Chromkem, který produkoval písně například Thomu Artwayovi, Ewě Farné nebo třeba ATMO Music. „Rozhodli jsme se pro unikátní a neopakovatelné turné, které bude obsahovat pouze čtyři zastávky. Kde jinde v Praze než právě v Lucerna Music Baru. Odehrajeme unikátní set, který bude průřezem od ska-punkových let až po současnou tvorbu. Na playlistu se budete moct částečně podílet i vy prostřednictvím hlasování na FB. Zároveň představíme zbrusu nový singl i s videoklipem! Těšíme se na vás," zve kapela k pražskému koncertu.

Sdílejte článek
Štítky výročí kapela koncerty

Přečtěte si také