TopStar

21. listopadu 2019 16:56

Fešák z Primy oslavil Světový den televize. Z toho se vám zvedne tep!

Moderátor TOP STARu, Petr Vágner, ukázal fotku ze sprchy. Na ní ho halí jen proklatě nízko ovázaný ručník – alespoň tak naplno vyniká jeho vypracovaná postava a ploché břicho. Petr se stále drží ve skvělé formě.

Fotka nevznikla náhodou: „Touhle fotkou jsem oslavil Světový den televize. Právě proto, že jsem na oslavách mlsal, musel jsem hrozící kila ze sladkého jít vyplavat,“ směje se moderátor TOP STARu.

Za Vágnerovou vyrýsovanou postavou a plochým břichem je spousta dřiny a závodů. Figura z fotky mu prý ale zřejmě dlouho nevydrží: „Loni jsem si Vánoce moc neužil, protože jsem se připravoval na závod, ale letos si je užiju se vším všudy a na jídle se šetřit nebudu,“ těší se. Nikdy to ale s jídlem nepřehnal natolik, aby se dostal na metrák.

„Nejvíc jsem vážil letos v červnu – devadesát kilogramů, kdy jsem absolvoval svoje první triatlonové závody. To bylo vůbec nejvíc, co jsem kdy vážil," zamyslel se nad svou váhou Petr. "Naopak nejméně jsem vážil letos v září, to jsem za devět dní uběhl 445 kilometrů a shodil jsem jedenáct kilo, takže jsem se dostal na sedmdesát sedm kilo,“ dodal.

„Stále ladím formu na příští rok na závody Iron Man,“ prozradil Vágner. I proto je více než jasné, že u něj povánoční břich čekat nemůžeme.


Přečtěte si také