TopStar

18. února 2020 10:54

Futurum přivítá v květnu křesťanské alternativce Red

Američtí alternativní rockeři Red (nebo i R3D) se v létě chystají svým křesťanským náhledem na tvrdou hudbu oslovit pražský Futurum Music Bar, a to 3. května. Nečekejte ale plané kázání, tohle bude kvalitní řežba!

Pokud se vám zamlouvá styl Linkin Parku, Skillet nebo Muse, určitě si oblíbíte i skupinu Red. Jsou neoposlouchaní, nevšední a nekonvenční..., přesto na sebe dokážou strhnout pozornost. Jejich styl v sobě snoubí křesťanskou tematiku, rock, punk, metal i gospelové prvky.

V hudební branži nejde o žádné žabaře – banda už má na svědomí sedm alb, z čehož získala první dvě cenu Grammy za nejlepší rockové gospelové album. Deska Until We Have Faces z roku 2011 se dokonce umístila v žebříčku populatity Billboard 200, což se jen tak někomu nepoštěstí. Uvidíme, jak velký úspěch bude slavit nejnovější počin, deska s názvem Declaration.

Red tak mají skutečně mnohé, co mohou nabídnout. Na své si přijdou příznivci poklidnější hudby i hudby, u které se mohou posluchači pořádně rozjet, okopat si navzájem kotníky a polít se mezi sebou (a samozřejmě nechtěně) pivem.

Sdílejte článek
Štítky RED

Přečtěte si také