TopStar

29. listopadu 2019 13:39

Helena Houdová přiznala svůj recept na krásu

Bývalá modelka Helena Houdová se i se svými třemi dětmi usídlila na exotickém Bali, kde se věnuje sexuálnímu koučingu a kde objevuje taje erotické spirituality. Helena je i před čtyřicítkou krásná žena a o svůj recept na krásu se nyní podělila na sociálních sítích. Plastičtí chirurgové, třeste se!

Helenu těší nevěřícné kroucení hlavou těch, kteří nevěří faku, že má bývalá modelka již tři děti. Mladistvý vzhled podle ní tkví ve třech důležitých faktorech:

„Vůbec nic si nedělám z toho, co si o mně ostatní myslí. To není můj byznys. A já mám vnitřní klid, že následuju svobodu být sama sebou,“ začíná recept sexuální koučky.

„Používám vědomě svoji sexuální energii – svoji životní sílu na léčení, vyživování a revitalizaci. Sexuální magie. Takovej orgazmickej facelift, báječný na pokožku,“ dodává Houdová a uzavírá: „A za třetí, nenechávám se manipulovat do toho, co všechno v životě já a moji bližní potřebujeme. Vybírám si sama intuicí.“

Takže, pokud nemáte chuť utrácet za kosmetické zásahy, máte možnost se u Heleny Houdové inspirovat... otázkou je, jestli to takto funguje jen na Bali, nebo i nás, v Česku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také