TopStar

14. dubna 2019 15:54

Je nám ctí: Jessie J vystoupí poprvé v Praze

Populární britská zpěvačka a úspěšná textařka Jessica Ellen Cornishová vystupující pod pseudonymem Jessie J si svou pražskou premiéru odzpívá ve Foru Karlín 23. dubna. Fanoušci se mohou těšit především na písně z alba R.O.S.E. (Realisations, Obsessions, Sex, and Empowerment).

Ač má za sebou Jessie J „teprve“ čtyři studiová alba a jedno vánoční, její hudební zkušenosti jsou nesmírné. Nejlépe jí sedí pop, soul, R&B a hip-hop, ale experiment jí není cizí (viz video). Úspěšně spolupracuje s Alicii Keys, Chrisem Brownem nebo Miley Cyrus jako textařka, a aby toho nebylo málo, podporuje nejrůznější charitativní organizace a vítězí v talentových soutěžích.

Mezi velké hudební úspěchy se řadí její debutové singly "Do It Like a Dude" a "Price Tag". Další tvorba tyto hity následovala a Jessie J ročně prodá miliony svých alb. Singly "Nobody's Perfect" a "Who You Are" bořily britskou hitparádu a "Domino" dokonce tu americkou (šesté místo na Billboard Hot 100). V mezičase u kompilování alb a vydávání singlů si jako malý vedlejšák vyzkoušela roli porotkyně v talentové soutěži The Voice UK v roce 2013.

V rámci svého The R.O.S.E. Tour zavítá do Česka. Místním se dostala pod kůži loni na festivalu Colours of Ostrava, kde se skvěle uvedla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také