TopStar

12. července 2019 11:00

Ilona Blašková

Jediný samostatný koncert Divokého Billa se blíží!

Po sérii vystoupení v rámci festivalů zakončí kapela Divokej Bill svou letní sezónu koncertem v domovských Úvalech. Koncert nazvaný DIVOKEJ BILL DOMA 2019 proběhne 14. září. Jako hosté vystoupí mladá písničkářka Tereza Balonová a kapela Medvěd 009.

Divokej Bill se do Úval pravidelně vrací. Skupina zde vznikla před jedenadvaceti lety a od té doby zde mají zkušebnu a základnu, kde vznikají nové písně, zkouší se nový repertoár a vůbec se zde odehrává podstatná část života Divokýho Billa. Možná i proto se stalo tradicí, že každé dva roky zde kapela zahraje koncert pro své domácí publikum. Letošní koncert nazvaný DIVOKEJ BILL DOMA 2019 se odehraje 14. září.

„Tento rok jsme začali jedenadvacátou koncertní sezónu. Vlastně jsme tím pádem celosvětově plnoletí. Úvalský koncert je pro nás vždycky něco speciálního, říká s úsměvem kytarista Roman Procházka a pokračuje: „Letošní koncert bude takové poděkování fanouškům a „úvalákům“ za těch 21 let co nás podporují. Ti co nestihli O2 Arénu si jí mohou užít v trochu menším měřítku, ale pod hvězdami. Zahrajeme průřez naší tvorbou, nebudou chybět oblíbené songy a představíme i nějakou novinku. Jako hosty budeme mít úvalské kamarády kapelu Medvěd 009 a nadějnou mladou písničkářku Terezu Balonovou. A samozřejmě pokud se nám podaří s klukama domluvit, dorazí i naši rumunští přátelé z kapely Drum Bun. Samozřejmě po koncertě proběhne naše tradiční afterparty ve velkém stanu, kde zahraje kapela Univers."

„Navíc od srpna spouštíme naše oblíbené hledaní kešek se vstupenkami na koncert, letos jich bude celkem deset a v té poslední desáté pak tři vstupenky. Dohromady tedy 21 vstupenek,“ dodává ještě Roman Procházka.

Sdílejte článek
Štítky kapela koncerty Divokej Bill

Přečtěte si také