TopStar

23. srpna 2019 22:08

Konec manželství Liama Hemswortha a Miley Cyrus! Nejsem lhářka, popírá zpěvačka údajnou nevěru  

Miley Cyrus a Liam Hemsworth ještě spolu (video zdroj: AP)

Po deseti letech vztahu a několikaměsíčním manželství oznámil ve středu herec Liam Hemsworth (29) rozvod s americkou popovou hvězdou Miley Cyrus (26). Spekuluje se, že za koncem vztahu stojí nevěra ze strany zpěvačky. V sérii Tweetů ale Cyrus trvá na tom, že „nemá co skrývat“.

Po dlouhodobém vztahu se vzali teprve loni v prosinci. O to větší bylo překvapení, když jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu oznámil začátkem srpna, že jejich vztahu je konec. Vše vygradovalo ve středu, kdy Liam požádal v Los Angeles o rozvod. Zatímco v právních dokumentech nebyly žádné další podrobnosti – vyjma citace, že se jedná o „nepřekonatelné rozdíly“, jiné zdroje naznačovaly, že Miley svého manžela podváděla.

S tím se ale populární zpěvačka, která se proslavila jako někdejší tvář televizní show Hannah Montana vysílané na stanici Disney Channel, nehodlá smířit. „Akceptuiji, že život, který jsem si vybrala, znamená, že ho musím žít 100 % času zcela otevřeně a transparentně se svými fanoušky, které miluji, a s veřejností vůbec. To, co nemohu přijmout, je, když se o mě tvrdí, že lžu, abych zakryla něco, čeho jsem se nedopustila. Nemám co skrývat,“ napsala ve čtvrtek večer na Twitteru.

Spekulace o nevěře vznikly i na základě skutečnosti, že byla Miley začátkem měsíce spatřena v Toskánsku během polibků s blogerkou Kaitlynn Carter (30). Její jméno ale na Twitteru Cyrus nezmiňuje. Pěvecká star přiznává, že v minulosti nebyla zrovna svatá. Přiznala se k experimentování s drogami ve letech svého dospívání a také uvedla, že podváděla ve vztazích, když byla mladá. „Dokážu přiznat spoustu věcí, ale odmítám připustit, že moje manželství skončilo kvůli podvádění. Liam a já jsme spolu už deset let. Taková je pravda, miluji Liama a vždy budu,“ pokračovala na sociální síti.

Když se začátkem měsíce manželé odloučili, samotný Liam, hvězda filmové série Hunger Games, nechal fanouškům na svém profilu vzkaz: „Ahoj, chci jen oznámit, že já a Miley jsme se rozešli a já jí nepřeji nic jiného než zdraví a štěstí,“ napsal a zároveň uvedl, že rozchod si nepřeje dále komentovat a prosí novináře o soukromí.

Aby se rozvod uspíšil, najal si Liam věhlasnou „advokátku slavných“, Lauru Wasser (51), která zastupovala například Anglinu Jolie (44), Britney Spears (37) nebo Johnyho Deppa (56). Vzhledem k tomu, že má pár prý podepsanou předmanželskou smlouvu a nemá děti, nic by nemělo bránit rychlému rozvodu. Podle magazínu TMZ se chce Liam co nejdřív „posunout dál“.

Sdílejte článek