TopStar

7. dubna 2019 22:13

Legendární Accept uspořádají jedinečný koncert – seznamte se s Accept & The Orchestra of Death!

Architekti power metalu a průkopníci speed metalu si pro své fanoušky nachystali jedinečný zážitek. V rámci svého Symphonic Terror Tour zavítají 15. května do Kongresového centra Praha, kde představí svůj zcela nový koncept brutálně jemné show.

Po nahrávání živé desky Symphonic Terror v německém Wackenu se Accept rozhoupali k turné po Evropě za doprovodu symfonického orchestru. Živé album vyšlo v listopadu a v dubnu se zažehly motory našlapaného tour.

Německá formace se dala dohromady na počátku sedmdesátek a od té doby se svět nestačil divit, jaká mašinérie se zrodila. Tehdy se za knipl metalového stroje postavil hudební polobůh Udo Dirkschneider. Ten po čase z kapely odešel a založil si vlastní, neméně úspěšnou kapelu U.D.O.

Udo se sice do kapely na nějaký čas vrátil, ale celá formace poté ukončila činnost roku 2005. Pro velké potěšení fanoušků se ale znovuzrodila roku 2010 a do jejího čela se postavil Američan Mark Tornillo. Banda to mohla opět pořádně rozjet a započatá kapitola se začala psát zlatým písmem.

Nyní se stránka opět obrací a příběh o dobře namazaném stroji pokračuje. Spojení se s The Orchestra of Death slibuje parádní hudební zážitek a jedinečnou show.Ze zkušenosti např. s Mettalicou nebo českými Arakain už víme, že spojení metalu a klasiky prostě ladí dohromady

Sdílejte článek

Přečtěte si také