TopStar

2. prosince 2018 19:47

Ilona Blašková

Mandrage se po letech vrátí do malých klubů

Mandrage se po letech vrátí do malých klubů

Původně plzeňská kapela Mandrage po letech sestoupí z velkých koncertních podií a vrátí se do malých klubů, kde před téměř dvaceti lety začínala. „Po těch letech na velkých pódiích jsme se rozhodli trochu zavzpomínat na naše začátky, odkud jsme vlastně přišli a kde to všechno začalo. Taky si tím připomeneme, proč jsme stále tady a vytváříme hudbu – pro lásku k ní samotné i pro lidi, se kterými a pro které hrajeme,“ říká kytarista kapely Pepa Bolan.

Začátkem nového roku se tedy vydávají na klubové turné, kde zazní písně, které kapela mnoho let nehrála. A v čem turné bude ještě jiné? Změna nastane v samotné scéně. Zmizí veškeré technické vychytávky a projekční obrazovky, kterými je Mandrage pověstná. Důvodem je, že se chtějí soustředit výhradně na muziku a být svým fanouškům co nejblíže.

Jako předkapela bude hrát skupina Lety Mimo a o after party se postarají samotní členové Mandrage, kteří se vystřídají u mixážního DJského pultu. Turné, během kterého zahrají ve 12 českých městech, startuje 24. ledna v Pardubicích.

Sdílejte článek