TopStar

7. května 2019 16:57

Markus Schulz to rozehraje Open to Close

DJ, který do svých třinácti let nasával německou kulturu a pak se s rodiči odstěhoval do Spojených států, představí svůj sedmihodinový set muziky pro taneční nadšence v pražském klubu SaSaZu 7. června.

Pokaždé, když Markus zavítá do Česka, nemá problém vyprodat sebevětší klub. Tentokrát se stal trumfem v rukávu holešovického klubu SaSaZu... a trumf je to pořádný!

V rámci akce Open to Close si Němec žijící v USA připravil speciální sedm hodin trvající set taneční hudby, který by měl být podle vyjádření samotného velmistra elektroniky uveřejněném na webu SaSaZu opravdu výživný. Celou párty Open to Close rozjede DJ hutnými tracky zdůrazňujícími basy a perkuse. Na přehnané vizuální efekty tady můžete zapomenout. Půjde o rozehřívačku před hlavním dvou- nebo tříhodinovým kombem pecek ve stylu trance. U těch už se o show pro oči nemusíte strachovat. Pokud vše klapne (a ono to klapne), čeká vás totální hudební nebe, při kterém si nohy utancujete až na dřeň.

Kdo si myslí, že si po hlavní hudební šňůře odpočine, je na omylu. Čeká na něj něco, co Marcus popisuje takto: “To už je část večera, kdy jde o přežití těch, kteří jsou nejvíc fit.” Co si pod tím tak představit? No přeci ještě větší divočinu!

Potom už ale dojde i na malé vydechnutí. V závěru se rozjedou klasické DJové tracky, které celou seanci bohů tance zakončí. Kdo z příznivců divočení na ráznou muziku, která hraje “pěkně od podlahy”, čeká větší taneční událost tohoto roku, ten se vážně plete. Sedmihodinový výběr Markuse Schulze jen tak někdo nepřekoná. Možná snad on sám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také