TopStar

12. prosince 2019 14:08

Nemohl jsem si ani utřít zadek, řekl Hart o nehodě

Americký komik a herec Kevin Hart, známý především pro svou roli v rebootovaném Jumanji, měl zkraje září vážnou dopravní nehodu. Chvíli to vypadalo, že už nikdy nebude chodit. Hart ale zatnul zuby a vybičoval se k tomu, že nyní opět řádí jako před úrazem. Zpočátku měl ale problém s jakýmkoliv pohybem.

Oblíbený herec měl 1. září vážnou dopravní nehodu. Při ní ztratil řidič vozu kontrolu nad řízením. Auto zůstalo ležet prakticky sešrotované na střeše. Hart, který seděl na sedadle spolujezdce, nebyl v o moc lepším stavu než samotný vůz. Jeho zranění zad byla natolik vážná, až se zdálo, že bude navždy paralyzovaný. Tehdy o tom informoval server TMZ.

Pak se nad hercem na chvíli zavřela voda, ale díky sociálním sítím se brzy ukázalo, že se oprace i následná rekonvalescence vydařily. Franklin "Myš" Finbar z Jumanji už v listopadu začínal cvičit, aby byla rekonvalescence co nejrychlejší a on se mohl vrátit zpět k práci.

V talkshow Ellen DeGeneres popsal, jak tězké byly první dny kdy si uvědomoval, jak důležitou částí těla záda jsou: „Nemohl jsem si ani utřít zadek... vážně. Nemohl jsem se ani pohnout. Nenapadlo mě, jak jsou záda propojená se vším, takže když jsem se vrátil z operace, všechno se pro mě změnilo.“

Lze říct, že se Kevin Hart znovu narodil, aby mohl obrážet slavnostní premiéry Jumanji: Další level nejen v USA, ale i po světě, kde se objevuje po boku svých parťáků Dwayna "The Rock" Johnsona, Jacka Blacka a Karen Gillan (jinak známá jako Nebula, Thanosova dcera z marvelovek, či jako Amy Pond z Pána času / Doctora Who).


Přečtěte si také