TopStar

28. května 2019 11:39

Nenápadný zrzek přidal další koncert na Letňanech! Ed Sheeran si pobyt v Česku prodlouží

Pražské Letiště Letňany, kde se má konat 7. července koncert britského sympaťáka, již nedokázalo přifouknout koncertní prostory, proto se přidalo ještě jedno vystoupení na následující den. Kromě zmíněného muže s kytarou se na hudebních prknech objeví i indie popový zpěvák James Bay nebo švédská popstar Zara Larsson.

Edward Christopher Sheeran brázdí Evropu se svým Divide Tour. V kariéře osmadvacetiletého Brita to je již třetí světové turné, takže zkušeností na pódiu má muzikant více než dost. Vždyť neměl problém např. v roce 2009 odehrát více jak tři stovky koncertů. Na to, že má za sebou „jenom“ tři alba (+/Plus, x/Multiply a ÷/Divide) a čtvrté, No. 6 Collaborations Project, je na spadnutí, nelze nalézt snad jedinou píseň, která by se nestala hitem.

Čtvrté zmíněné album, tedy No. 6 Collaborations Project, se chystá rozhoupat svět už v létě. Jeho vydání je plánované na 12. července. Ochutnávkou z dílny byl singl "I Don't Care", na kterém s Edem spolupracovali Justin Bieber, Chance the Rapper a PnB Rock.

S kanadskou hvězdou to byla dokonce několikátá spolupráce. Společně se objevili např. v songu "Earth" od zpěváka Lil Dickyho nebo v Biebrově kousku "Love Yourself ".

Sdílejte článek
Štítky Ed Sheeran

Přečtěte si také