TopStar

7. dubna 2019 08:00

Nové album P!NK Hurts 2B Human se přivalí již brzy! Zároveň s tím vychází nová skladba Hustle

Osmé studiové album zpěvačky P!NK je již nyní možno si předobjednat a všichni fanoušci, kteří tak učiní, dostanou ke stažení zbrusu novou skladbu Hustle. Písničku napsala P!nk společně s Danem Reynoldsem z Imagine Dragons a Jorgenem Odegardem. Tak co, těšíte se?

Třináctipísňové album vrací zpěvačku ke spolupráci s jejími dlouholetými kolegy:

Max Martin, Shellback, Julia Michaels, Nate Ruess, Greg Kurstin, Billy Mann a mnoho dalších. Úplně poprvé se P!nk při nahrávání alba setkala s Teddy Geigerem, Sashou Sloanem, Beckem a Siou. Vokálními hosty na albu jsou Chris Stapleton, Cash Cash a Wrabel.

První singl Walk Me Home má na svém kontě více než 50 miliónů stažení a zůstává nadále v TOP10 singlovém žebříčku na iTunes v USA. Videoklip, který režíroval Michael Gracey, má jen za poslední týden 6 miliónů zhlédnutí.

Pojďme si připomenout, že P!nk vydala své debutové studiové album v roce 2000 a ve své diskografii jich zatím čítá sedm. Na svém kontě má i více než tři desítky převážně úspěšných singlů, kterých dohromady prodala přes padesát miliónů kusů. Jedná se zkrátka o nejúspěšnější zpěvačku současnosti.

Track list nového alba:

01. Hustle 02. (Hey Why) Miss You Sometime 03. Walk Me Home 04. My Attic 05. 90 Days featuring Wrabel 06. Hurts 2B Human featuring Khalid 07. Can We Pretend featuring Cash Cash 08. Courage 09. Happy 10. We Could Have It All 11. Love Me Anyway featuring Chris Stapleton 12. Circle Game 13. The Last Song Of Your Life

Sdílejte článek
Štítky nové album

Přečtěte si také