TopStar

10. února 2019 21:40

Ilona Blašková

Populární DJ Markus Schulz odehraje v Praze sedmihodinový set

Oblíbený DJ a producent Markus Schulz odehraje speciální sedmihodinový set bez Dj supportu. Půjde o formát, kterému se v hudební branži říká Open to Close. To vše a mnohem více můžete zažít 7. června 2019 v pražském SaSaZu.

Hrát sedm hodin v kuse vyžaduje opravdu dobrou fyzickou kondici. A i přestože je akce až za půl roku, Markus Schulz se začal připravovat už teď. „Nejprve musím podotknout, že je to celé opravdu fyzicky náročné, takže držet zdravou dietu a cvičit je základ. S blížícím se vystoupením pak přestávám pít alkohol a ve fitku dávám důraz na kardio. To kombinuji i s basketballem,“ říká Dj, který aktuálně dokončuje své nové album.

Co všechno Markus chystá? „Určitě začnu s poklidnou náladou, minimálními vizualizacemi a s důrazem na progressive a groove, kde jsou basy a perkuse klíčovými prvky. I pro tančící půjde o maraton, takže nechci vyčerpat energii publika s tracky plnými energie,“ tvrdí Schulz.

V hlavních dvou až třech hodinách pak plánuje předvést celou svou produkci a osvětlení za doprovodu velkých tranceových hitů. „A pak přijde moment, kdy povolím ruční brzdu a vypukne chaos. To už je část večera, kdy jde o přežití těch, kteří jsou nejvíc fit. Na úplném závěru pak přijde čas na klasické tracky. Není nic krásnějšího než umění Djingu,“ dodává.

Slavný Dj a producent Markus Schulz má v České republice velkou fanouškovskou základnu. Není proto divu, že se k nám rád pravidelně prací. Když s tímto programem přijel v roce 2016 do Prahy, měl okamžitě vyprodáno. Proto neváhjete si vstupenky včas pořídit!

Sdílejte článek
Štítky DJ koncerty

Přečtěte si také