TopStar

11. prosince 2019 17:02

Program na pátek třináctého je jasný: Netsky!

Drum and bassová legenda z Belgie, Netsky, se chystá již tento pátek do Prahy, kde odehraje svou prozatím největší tuzemskou show. V pátek třináctého se nemusíte bát neštěstí, ale naopak se můžete těšit na parádní show v Malé sportovní hale!

Boris Daenen aka Netsky je ve světě drum and bassu považován za ikonu a jednu z vůdčích osobností tohoto stylu. Pro české fanoušky si připravil parádní podívanou, kterou rozjede v pátek 13. prosince v Malé sportovní hale. Za pražským mejdanem s Netskyem stojí tým zaštiťující akce jako Let It Roll, takže se dá očekávat velkolepé vystoupení.

Tento rok slaví Netsky 10 let na hudební scéně. Na kontě má již 3 studiová alba a nespočet remixů populárních písní. Je nejen hudebníkem, ale i umělcem budujícím (a postupně měnícím) atmosféru celé párty. Právě díky tomu se mu povedlo získat pořádnou masu fanoušků a zpopularizovat drum and bassovou hudbu. On sám navíc hranice žánru přesahuje a loví inspiraci i v dalších žánrech, proto se někdy ve spojení s ním setkáváme i s označením liquid funk nebo liquid drum and bass.

Na koncertním pódiu jej podpoří čeští DJové i britský hudební pojem Culture Shock.

Sdílejte článek

Přečtěte si také