TopStar

26. května 2019 17:41

Rapový ďábel Machine Gun Kelly vystoupí ve Foru Karlín

Jsou tomu již dva roky, co se MGK zjevil v Česku na Aerodromu a v zápětí strhl publikum ve Foru Karlín. Na druhé zmíněné místo činu se letos vrátí. Forum Karlín mu otevře svou náruč 9. září.

Americký rapper z Ohia, který má většinu těla pokrytou tetováním, chystá novou desku a užívá si turné Hotel Diablo World Tour. Některé kousky z rozpracovaného díla můžete na pražském koncertě určitě zaslechnout v kombinaci s notoricky známými písněmi. Třeba zazní i song Rap Devil (Rapový ďábel) – Kellyův diss na rappera Eminema.

Svůj dřívější vzor poslal MGK, občanským jménem Colson Baker, do hudebního pekla poté, co Eminem přišel s písní Not Alike. V ní se Rapový bůh (dle songu Rap God) Eminem nelibě vyjadřuje ke Kellyovu tweetu, v němž mladý hudebník „slintá“ nad Eminemovou dcerou Hailie: „Ok so i just saw a picture of Eminem's daughter...and i have to say, she is hot as fuck, in the most respectful way possible cuz Em is King.“ Proti Rapovému bohu tak vyvstal Rapový ďábel s písní Rap Devil. Vyvrcholení rapové přestřelky byl Emův track Killshot, po němž MGK oznámil vydání nové desky. Takhle se dělá reklama, vážení!

Když se MGK zrovna nenaváží do Eminema, neváhá si stoupnout i před kameru. Působil ve vedlejších rolích v několika filmech, z nichž asi nejvýznamnější byla ve filmu Bird Box. Snímek se stal jedním z nejsledovanějších na Netflixu a zahrála si v něm Sandra Bullock. Na obrazovky se MGK naposledy vrátil v roli Tommyho Lee, bubeníka metalové bandy Mötley Crüe. Snímek The Dirth uvedl Netflix do oběhu letos v březnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také