TopStar

3. února 2019 12:00

Rappová hvězda Kid Ink se vrací do Prahy!

Americký rapper a producent Kid Ink se po dvou letech vrací do Prahy s novým EP „Missed Calls“, na kterém mu hostuje Lil Wayne. Do klubu Roxy s ním 15. dubna 2019 přijedou i hosté Rory Fresco a Kid Inkův bratr Juliann Alexander. Vstupenky jdou rychle na odbyt, takže neváhejte, ať pak nezpláčete nad výdělkem.

Kid Ink, vlastním jménem Brian Todd Collins, je rodákem z amerického Los Angeles a do Prahy se vrací už potřetí. V našich krajinách se totiž těší velké oblibě. Po vzoru Timbalanda nebo Pharrella Williamse si svůj sen začal plnit už na střední škole, kde se věnoval hudební produkci a tvořil beaty pro sebe i jiné rappery. Kariéru oficiálně nastartoval v roce 2012 vydáním nezávislého alba „Up & Away“. To debutovalo na 20. příčce amerických hitparád.

Kid Inkův nejúspěšnější singl „Show Me“ má na YouTube do dnešního dne více než 230 milionů zhlédnutí a bodoval také v americké top desítce. Rapper spolupracoval s umělci jako je Tyga, 2 Chainz nebo Ty Dolla Sign. Na kontě má kromě řady EP i tři dlouhohrající alba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také