TopStar

9. prosince 2019 20:51

Řezník chystá album a vypustil nový klip. Opět se s ničím a nikým nemazal

Rapper Řezník chystá nové album a světu už stihl představit dva klipy. První je asi nejděsivějším v jeho tvorbě a ten druhý...

Už 17. prosince má vyjít nové album rappera Řezníka. To se bude jmenovat po titulní písni, tedy Život a Smrt Alberta Hersche. K této písni vypustil Řezníkův label ZNK 1. prosince klip, který je na internetu přijímán jako jeden z nejděsivějších v hudebníkově kariéře. Popravdě je to sousto pro otrlé s opravdu silnými žaludky.

Druhý klip už je víc provokativní než hororový. "Politicky nekorektní p**a"se veze na podobné vlně jako dřívějši popichujici počiny typu "Trendy z**di" či "Pořád jenom hate". Řezník prostě a jednoduše ví, co mu leží v žaludku, a umí bodnout do živého.

Vyvstává otázka, jak veřenost nové klipy a album přijme. Videoklip k "Život a Smrt Alberta Hersche" je jdnoduše hororový kousek, který má (nejen) prvoplánově budit hrůzu a znechucení. "Politicky nekorektní p**a" je ale z jiného těsta. Nabízí možnost zalíbení a svezení se na Řezníkové humoru... nebo nabízí salvu urážek a narážek na nejrůznější složky společnosti. Píseň dozajista naštve velkou, hodně velkou skupinu lidí. To se však ukáže až časem.

V době psaní článku měl nový klip něco přes sto tisíc zhlédnutí a poměr likes/dislikes byl dvanáct tisíc ku dvěma stům. Zdá se, že (přinejmenším ve svém rybníčku) si Řeznik našel zájmovou skupinu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také