TopStar

5. května 2019 23:36

S cirkusáky na Vyšehradě vystoupí i Vojta Dyk, En.Dru a JeN Hovorka

Místo, kde se vrhl vladyka Horymír na svém věrném oři Šemíkovi do náruče Vltavy, ožije tóny z „laboratoře zvuků“ a rozhoupe se pod taktovkou akrobatů. Řeč je o Letní scéně Vyšehrad, o Vojtovi Dykovi v doprovodu En.Dru a JeN Hovorky... a v neposlední řadě i o Losers Cirque Company. Společné vystoupení proběhne v rámci Open Air 2019 pořádaného právě „Lůzry“. Na Vojtu Dyka se můžete těšit 21. května.

Novodobí cirkusáci Losers Cirque Company vychází z akrobatického dua DaeMen, které na sebe nabalilo další schopné vystupující. Svůj um hodlají předvést na týdenním festivalu na Vyšehradě, jenž se bude konat od 17. do 23. května.

Lůzři si k některým svým vystoupením přizvali i umělce, kteří nepředvádí synchronizované pohyby tělem, nýbrž hlasivkami. Mezi pozvanými jsou například Skety, JeN Hovorka, En.Dru, Dan Bárta a Vojta Dyk.

Mladý zpěvák a bývalý frontman hvězdné skupiny Nightwork na Open Air 2019 předvede tzv. laboratoř zvuků, s níž mu vypomohou performeři En.Dru a JeN Hovorka. Tito tři umělci za sebou již několik spoluprací mají a jediné, co je možné očekávat, je parádní hudební zážitek.

Laboratoř bude bezmála nevšedním zážitkem pro hudební nadšence. Loopování hudebních linek zvuku nástrojů i hlasů zpěváků se navrství přes sebe v různých rovinách a rozšíří tak vystoupení o celou dimenzi zvuků. Kdo něco takového nezažil a neviděl, neví, oč přichází.

Jak by taková hudební laboratoř mohla vypadat, se podívejte níže:

Sdílejte článek

Přečtěte si také