TopStar

11. dubna 2019 18:57

Sebastianův návrat v té nejlepší formě!

Zpěvák Sebastian se vrátil do Prahy po půlroční pauze, která byla způsobena operací hlasivek. V rámci Rub a líc Tour 2019 vystoupil v zaplněném klubu Roxy a rozjel svou jedinečnou show.

Co se koncertů týče, musel Sebastian kvůli vleklým zdravotním problémům vynechat celou podzimní sezónu. Už v zimě ale s producentem ODDym trávil čas ve studiu a pilně pracoval. A právě novinkami obohatil nový koncertní program. Poprvé ho představil koncem března v Brně, teď odehrál skvělý koncert v Praze. Minisérii pod hlavičkou Rub a líc Tour 2019 zakončil v pátek 12. dubna v libereckých Lidových sadech.

Kromě již zveřejněných singlů Bestseller a Rub a líc zahrál i duet Dva blázni se zpěvačkou Nelly nebo působivou píseň Milion. Došlo pochopitelně i na oblíbené hity Toulavá, Záchranný bod nebo Až na to přijde. V písničce Náhradní díly na pódiu Sebastiana doplnil Xindl X. Publikum euforicky reagovalo na každý známý tón, se zpěvákem poctivě odzpívalo hned úvodní píseň Rub a líc, která se jako aktuální singl dostala do rádií teprve před několika dny. Pražská Roxy zkrátka prožila povedený večer.

Úvodní set si vzala pod svou taktovku předkapela Perutě společně s Milanem Peroutkou. Poté měl pokračovat hlavní večerní program, ten ale začal se zpožděním pětačtyřiceti minut. Fanoušci mu to ale odpustili a velmi rychle se nechali vtáhnout do centra dění. Jak se rozezněly tóny aktuálního singlu Rub a líc, tak to šlo jedna báseň. A právě tahle skladba je předzvěst nového alba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také