TopStar

4. února 2019 08:00

Ilona Blašková

Startuje DANK TOUR 2019! Paulie Garand & Kenny Rough & hosté společně na jednom pódiu

S nejnovějším albem DANK vyráží rapper Paulie Garand a jeho dvorní producent Kenny Roughem na tour! Společně navštíví jedenáct klubů po celé republice. Na pódiu je také podpoří Roseck a na šesti zastávkách se přidá další kolega z Ty Nikdy Labelu – Matys.

„Čeká nás velká tour k nový desce DANK a fans se můžou těšit na zbrusu novou show, Kennyho saxofon, projekci na stagi a několik hostů z alba, který nebudou chybět na křtech v Praze a Liberci,“ vzkazuje fanouškům rapper Paulie Garand.

Paulie Garand, vlastním jménem Pavel Harant, se výrazně prosadil s kapelou BPM, s níž vydal desky Slova (2007) a Horizonty (2009). Za svou tvorbu získali cenu Akademie populární hudby v kategorii Hip-Hop a RnB. Po úspěchu obou alb se však členové BPM rozhodli fungovat sólo a Paulie se nedlouho na to dostal k vydavatelství Ty Nikdy Label.

DANK je Paulieho v pořadí šesté album. Předcházeli mu Harant (2010), V hlavní roli (2012), Molo (2014), Boomerang (2015) a před dvěma lety Nirvana. Všechny desky se vyznačují jeho osobitým stylem kombinujícím různorodou mozaiku nálad. Od vážných skladeb přes kritiku až po odlehčená témata.

Sdílejte článek

Přečtěte si také