TopStar

11. února 2020 11:45

Sting se chystá do Slavkova u Brna

V rámci turné k albu My Songs zavítá zpěvák Sting do blízkosti Brna, kde vystoupí 5. července na Slavkov Open 2020. Před ním vystoupí Vojtěch Dyk & B-Side Band a Lenka Nová & Petr Malásek Band.

V roce 1805 se Slavkov u Brna stal svědkem bitvy tří císařů, při níž se do sebe pustily armády francouzského císaře Napoleona I., ruského cara Alexandra I. a rakouského císaře Františka I.

V létě se městem rozezní tóny písní autora a interpreta hitů jako Desert Rose nebo Englishman In New York. Vše se uskuteční v zámeckém parku Zámku Slavkov. Divákům se tak může naskytnout pohled na jeden z nejmohutnějších barokních zámků na Moravě, mezi jehož nejznámější majitele řadíme například rod pánů z Kounic.

Gordon Matthew Thomas Sumner alias Sting by měl, dle vyjádření organizátorů na facebookové události, zahrát své nevětší hity jak ze sólové tvrby, tak z tvorby skupiny The Police, s níž Sting vydal pět desek. „Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako Fields Of Gold, Shape Of My Heart, Roxanne, Demolition Man a řadu dalších, které Sting představí v doprovodu své rockové skupiny,“ uvádí se na Facebooku.

Je opravdu nač se těšit, neboť právě hudba The Police si vysloužila šest cen Grammy. Dohromady si Sting drží 17 ocenění Grammy a 45 nominací, což jsou opravdu úctyhodná čísla.

Loňské album My Songs obsahuje nově nahrané a remixované písně z hudebníkovy dřívější tvorby. Posluchači si tak při vystoupení opravdu přijdou na své.

Sdílejte článek
Štítky Sting Gordon Matthew Thomas Sumner

Přečtěte si také