TopStar

3. prosince 2018 22:17

Sting se vrací do České republiky!

Není to tak dávno, co se českému publiku zpěvák Sting představil. Teď se do naší domoviny vrací, a to konkrétně příští rok v létě, kdy vyrazí do Evropy s programem My Songs. V pátek 12. července se zastaví v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna, kde mu budou speciálními hosty třeba Vojta Dyk & B-Side Band či Lenka Nová & Petr Malásek band.

A v čem bude vystoupení Sting: My Songs zajímavé? Jako vždy se můžeme těšit. na dynamickou show, kdy zpěvák představí své největší hitovky. Zároveň nás provede všemi hudebními érami tohoto šestnáctinásobného držitele ceny Grammy. A pro skalní fanoušky máme dobrou zprávu - nebudou chybět ani hity legendárních The Police. Englishman In New York, Shape Of My Heart, Every Breath You Take či Desert Rose - tak všechno tohle a mnohé další uslyšíme už 12. července ve Slavkově u Brna.

Vstupenky budou v prodeji od 7. prosince úderem desáté hodiny dopolední, takže pospěšte, poptávka je po nich pořádná!

A stejně jako je držitel 16 Grammy, tak vydal 16 studiových alb, a to nehledě na koncertní, kompilační a EP. Sting prodal celosvětově přes 100 milionů alb. Pakliže budeme mluvit čistě o jeho sólové kariéře, tak za tu si vysloužil 10 cen Grammy, 2 Brit Awards, Zlatý glóbus, cenu Emmy a 4 nominace na Oscara. Také nechybí v Síni slávy skladatelů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také