TopStar

13. září 2019 15:45

Týnuš Třešničková detailně popsala léčbu v Turecku a podpořila popálenou dívku

Youtuberka Týnuš Třešničková nedávno sdílela video, kde detailně popisuje necelý rok strávený v tureckých nemocnicích. Hospitalizována byla poté, co utrpěla popáleniny druhého a třetího stupně v restauraci legendárního Salt Bae. Tehdy se psal rok 2018...

Turek Nusret Gökce, známý jako Salt Bae, je majitelem několika luxusních restaurací prodávajících vybrané speciality nejen z masa. V istambulské pobočce se nacházela i Třešničková v okamžik, kdy se zábava změnila v katastrofu. Ohnivá barmanská show se vymkla kontrole a několik hostů si odneslo nejedno zranění. Česká lifestylová hvězdička nebyla výjimkou.

Na více než 35 % těla utrpěla vážné popáleniny druhého a třetího stupně a musela být akutně hospitalizována. „Celou dobu jsem byla při vědomí, všechno jsem vnímala. Dávali mi kapačky a všechno, co se běžně dělá. Po nějaké době to začalo přicházet k sobě, byla to nepředstavitelná bolest a nejvíc mě bolely ruce," popisuje počátky léčby youtuberka.

Z některých detailů, které Týnuš popisuje, naskakuje husí kůže, ale zpověď zároveň odhaluje neuvěřitelné možnosti dnešní medicíny a vlídnost personálu nemocnice, kde byla dívka více jak 10 měsíců prakticky upoutána na lůžko.

Dnes se Kristýna nebojí své jizvy ukazovat i ve svých videích a zároveň se rozhodla podpořit holčičku, která zakouší podobný osud. „Běžně takové věci nesdílím, ale tohle se mě dotklo, protože moc dobře vím, v jaké situaci je teď rodina Natálky, jelikož ji potkal podobný osud jako mě. Přikládám odkaz, pokud byste si chtěli přečíst více a třeba rodinu podpořit. Moc Natálce a její rodině držím palce,“ nasdílela do svého Instastory. Vy se můžete sami zapojit do pomoci Natálce zde: Pomáháme Natálce zpět do života Holčička utrpěla vážné popáleniny při chemickém pokusu na táboře.


Přečtěte si také