TopStar

15. března 2020 10:57

V Eminemově klipu se ozývá mrtvý kolega a rappera sundá Mike Tyson

Eminem pomalu směřuje do klubu padesátníků, to mu ale nebrání natáčet bizarní klipy. Posledním z nich je klip k písni Godzilla.

Eminem si stále drží v drsné konkurenci své místo na slunci. Možná i proto, že se nebojí sáhnout po kontroverzních tématech a jeho hudební klipy jsou často bizarní nebo ujeté. I k titulní písni filmu Venom si natočil klip, který se sice filmem o vesmírném parazitovi inspiroval, ale Eminemův rukopis byl více než čitelný.

A pak je tu nejnovější Godzilla. Pověstné zmutované ještěrky se sice nedočkáme, zato se ale dočkáme opilého Eminema zvracejícího na podlahu cosi, co vypadá z dálky jako stavebnice LEGO, chrlícího oheň, střílejícího z raketometu... a nakonec knockoutovaného legendárním Mikem Tysonem. Všude teče alkohol, děvčata olizují basketbalové balony a rapper operuje sám sebe pod vlivem whisky... Takové představy zřejmě neměl ani Lewis Carroll při psaní Alenky v říši divů.

Na lehce vážnější notu v písni hraje hlas mladého rappera známého jako Juice WRLD. Ten s Eminemem sice stihl nahrát své pasáže na novou desku „boha rapu“, k tvorbě klipu se však nedostal. Zemřel 8. prosince 2019 ve věku pouhých 21 let. Údajně se měl předávkovat nešťastnou kombinací oxykodonu a kodeinu.

Sdílejte článek
Štítky Eminem rap Godzilla Venom

Přečtěte si také