TopStar

7. února 2020 10:58

Velký comeback kultovních Přátel? Hodinový speciál v dubnu odvysílá HBO

Po šestnácti letech od odvysílání posledního dílu kultovního seriálu Přátelé uvidíme jeho hvězdy opět pohromadě. Podle Independentu se na obrazovkách „přátelé“ objeví za účelem spuštění nové platformy pro streamování HBO Max. Nepůjde však o pokračování seriálu, nýbrž o speciální díl ve stylu talk show.

Notoricky známá šestice herců údajně uzavřela dohodu s Warnerem Bros, největším světovým producentem filmů a seriálů, o hodinovém speciálu na HBO Max.

David Schwimmer, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Courteney Cox a Matthew Perry mají za účinkování ve speciálu dostat každý 3–4 miliony dolarů, tedy zhruba 170 milionů korun. Za natočení jednoho dílu seriálu Přátelé měli herci v poslední desáté sérii dostávat milion dolarů.

První podnět ke spekulacím o možném navázání spolupráce přátel dala fanouškům seriálu fotografie na Instagramu Jennifer Aniston, kde je spolu vyfoceno všech 6 herců.

Dalším podnětem byl tweet herce Matthewa Perryho, představitele Chandlera Binga, ve kterém napsal, že se chystá něco velkého. Podle Independentu lze očekávat, že se do speciálu zapojí i původní tvůrci přátel Marta Kauffman a David Crane.


Přečtěte si také