TopStar

10. února 2019 21:03

Ilona Blašková

Xindl X chystá speciální narozeninový koncert ke svým čtyřicátinám!

XL narozeninová oslava Xindla X - pod tímto názvem se skrývá oslava zpěvákovo kulatých narozenin. Kdy a kde oslava proběhne? Oblíbený písničkář připravuje narozeninový koncert, který se uskuteční 28. 11. letošního roku v pražském Foru Karlín.

Na co se fanoušci mohou těšit? Na jedinečnou koncertní show, plnou zajímavých hostů a program sestavený ze všech Xindlových hitů. „Ke krizi středního věku každý přistupuje jinak. Někdo si koupí Ferarri, někdo si pořídí milenku. Já si udělám narozeninový koncert ve Foru Karlín. Bez nadsázky můžu říct, že to je ten nejdražší a největší mejdan, jaký jsem kdy pořádal. Čtyřicet je římskými číslicemi XL, takže tenhle mejdan bude vážně XL, čili všechno větší. Větší scéna, větší světelná show, víc hostů, než jsem kdy na koncertě měl, a hlavně přehrajeme s kapelou úplně všechny singly, co jsem za svou kariéru vydal a navrch přihodíme i několik úplných novinek. Takže slavit se bude vážně dlouho,” říká Xindl X.

To ale není vše, čím zpěvák oslaví sé jubileum. Kromě koncertu chystá Xindl zpěvník svých písní a také vydá své první Best of CD, tedy album s jeho největšími hity. „Když jsem měl na gymplu svou první kapelu, vydali jsme samizdatem demáč, co se jmenoval Greatest Hits. Tehdy ten název byla velká ironie a já skoro nemůžu uvěřit tomu, že jsem se dožil dne, kdy album největších hitů můžu vydat i bez té ironie. A úplně v šoku jsem z toho, že když jsem ty svoje dosavadní singly poskládal dohromady, vydalo to dokonce na dvojalbum. Najdete na něm 22 písní, co doufám, že už dobře znáte, a navíc i několik novinek, které momentálně finišujeme. A protože mi bylo jasné, že po poslechu tohodle alba budete mít všichni nepřekonatelnou touhu si ty písně sami zahrát, přichystali jsme i zpěvník, kde najdete texty a akordy skoro všech mých písní a i nějaké to povídání k nim.”

Pokud se budete chtít tohoto narozeninového mejdanu zůčastnit, neváhejte. Lístky rychle mizí! My si ho ale určitě ujít nenecháme!

Sdílejte článek
Štítky zpěvák koncerty Xindl X Forum Karlín

Přečtěte si také