TopStar

25. února 2020 11:04

Z Aquamana se stal Ozzy... nebo naopak?

Není tajemstvím, že se Jason Momoa vyžívá v tvrdé hudbě. Čas od času postuje na sociální sítě příspěvky z koncertů, setkává se s hudebníky atp. Nyní se ale převtělil do samotného Ozzyho Osbourna. Jak? V klipu k Madmanově písni.

Skoro ikonicky působí intro v Ozzyho klipu k písni Gets Me Through, kde Ozzy přichází úzkou temnou chodbou. Na sobě má dlouhý plášt, nesčetné množství šperků a v ruce vycházkovou hůl.

Podobně působí teaser ke klipu Ozzyho písně Scary Little Green Men, která je součástí nejnovějšíno alba Ordinary Man. Už samotná upoutávka na klip, který se chystá, se jasně hlásí k Ozzyho minulosti, ke „starému dobrému“ Ozzymu. Mikrofonu se však nechopí známý zpěvák, nýbrž Jason Momoa!

Představitel Aquamana si evidentně dobře nastudoval Ozzyho gesta i výrazy, protože jej dokonale napodobuje. Uvidíme, jak bude vypadat celý výsledný klip a jestli se v něm ukáže i samotný zpěvák.

„Je mi ctí být součástí čehokoliv, co Ozzy dělá. Mahalo za tu příležitost,“ napsal na Instagramu pod video havajský svalovec Momoa.

Nebylo to však poprvé, co se Momoa přeměnil na hudební ikonu. V listopadu na Instagramu zveřejnil záběry z show Ellen DeGeneres, v níž se předvedl jako Elvis Presley.

Sdílejte článek
Štítky Jason Momoa Ozzy Osbourne Aquaman

Přečtěte si také