TopStar

10. února 2019 22:18

Ilona Blašková

Za své nové album je Radůza nominována na Anděla!

Své album Muž s bílým psem, které vydala loni na podzim jako poctu všem autorům trampských písní, a jež obsahuje nejen písničky, ale i knihu, audioknihu a zpěvníček, se dočkalo vřelého přijetí jak od fanoušků, tak od hudebních odborníků, kteří ji nominovali na prestižní cenu Anděl. Zároveň Radůza převezme Zlatou desku a to 19. února 2019 v pražské Malostranské besedě.

Ke spolupráci na již zmiňované desce Muž s bílým psem přizvala Radůza kromě svých stálých spoluhráčů Josefa Štěpánka a Miloše Dvořáčka i další muzikanty, například jazzmana Jaromíra Honzáka, Jana Steindörfera či Alexandra Yasinského. Audioknihu načetl František Segrado.

foto: Jana Pechlátová

Posted by Radůza on Tuesday, September 18, 2018

Úspěch alba u posluchačů bude stvrzen Zlatou deskou, kterou Radůza obdrží v rámci koncertu v úterý 19. února v pražské Malostranské besedě.

Těšit se zpěvačka může i z nominace na hudební cenu Anděl v kategorii Sólová interpretka. Prestižní hudební ceny se budou předávat v úterý 5. března ve Foru Karlín.

Oblíbená písničkářka se svým novým repertoir vyráží také na turné, kde zavítá do 33 českých i morvaských měst. Na její vystoupení s kapelou se mohou fanoušci těšit například v Jablonci, Třeboni, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, České Lípě, Pardubicích, ale také dvakrát v proslulé ostravské Heligonce či několikrát za sebou v Praze.

13.1.2016 V letošním roce uplyne krásných 41 let od chvíle, kdy byla pořízena černobílá fotografie, na níž potěšeně...

Posted by Radůza on Wednesday, January 13, 2016

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka nominace písničkářka

Přečtěte si také