TopStar

30. ledna 2019 18:10

ZAZ už není třeba hledat jen na Colours

Francouzská zpěvačka známá pod přezdívkou ZAZ přijede svým hlasem poctít pražské Forum Karlín. Kdyby však jednou – pěvkyně vystoupí hned dvakrát – 17. a 19. února.

Isabelle Geffroy, známá jako ZAZ, se do Česka vrací neustále. Před sedmi lety uchvátila publikum na Colours of Ostrava a od té doby tam bývá častým účinkujícím.

Nyní se šansoniérka představí ve světle svého nového alba Effet miroir (Zrcadlový efekt). K významu pojmenování alba ZAZ uvádí: „Vše, co ze světa vidíme, je naší vlastní představou viděnou skrz náš vlastní objektiv; to, co milujeme, co nenávidíme, co nás štve a co tvoříme… Když se rozhlédneme, jsme my sami tím, co vidíme.“ To je podle zpěvačky jádro jejího Zrcadlového efektu.

ZAZ má za sebou rozsáhlou hudební kariéru. Vyzkoušela si zpívání v kavárnách i vystupování na obřím světovém turné. Zažila zpívání na ulici i výhru v pěvecké soutěži. Všechny zkušenosti zužitkovala a otiskla je do svého projevu. Zřejmě i to je důvodem, proč je jednou z nejvyhledávanějších frankofonních umělkyň na hudební scéně.

Ve svém hudebním projevu se nebojí mísit šanson, jazz, cikánské rytmy i latinu a vše lehce koření popem. Jak je vidět, tohle je ten pravý recept na úspěch.

Je veux – Chci…

Sdílejte článek

Přečtěte si také