TopStar

5. ledna 2019 11:00

Ilona Blašková

Zpěvačka Sia chystá nové album a muzikál!

Zpěvačka Sia chystá nové album a muzikál!

Australská zpěvačka Sia plánuje vydání další desky. Podle reakce na dotaz fanouška na sociální síti by měla deska vyjít již tento rok. Ale to není všechno! Kromě nového alba také chystá premiéru muzikálu, na kterém v posledních měsících hodně dřela.

Nová deska bude zpěvaččiným devátým studiovým počinem. Poslední album "This Is Acting" vyšlo před třemi lety. Vzešly z něj hity jako "Alive", "Cheap Thrills" nebo "The Greatest". O rok později vydala vánoční výběr "Everyday Is Christmas", na kterém opět spolupracovala s tanečnicí Maddie Ziegler. Poslední singl "I'm Still Here" vyšel loni v říjnu a televizní stanice HBO ho použila do dokumentu "At The Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal", který pojednává právě o této popové divě.

Vedle sólové dráhy má Sia s britským muzikantem Labirinthem a americkým DJem a producentem Diplem projekt s názvem LSD. Společně prozatím vydali jen EP "Mountains", na kterém jsou čtyři písně a je k dispozici pouze digitálně na Spotify. Kromě toho se Sia také podílela na písni "Here I Am", která se stala soundtrackem k filmu "Dumplin“ a nazpívala ji společně s country legendou Dolly Parton.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka muzikál nové album Sia

Přečtěte si také