Showbyznys

16. listopadu 2023 16:17

Josef Šťastna

Pavla Tomicová je po zradě manžela zamilovaná. Koho nyní má po svém boku?

Herečka Pavla Tomicová (61) má za sebou složité měsíce a znovu prožívá šťastné období. Podle informací bulváru má hvězda seriálu ZOO po svém boku nového muže. Kdo to je?

Pavla Tomicová překonala zradu manžela Ondřeje Malého a znovu prožívá růžové dny. Ondřej Malý odešel za herečkou Kristýnou Kociánou, se kterou si pořídil potomka. Pavla Tomicová se dlouho trápila, nyní ale podle webu eXtra.cz znovu prožívá hezké dny.

„Když si uvědomím, jak roztěkaná a bez nálady byla poté, co jí to Ondra udělal, a jak je plná života, usměvavá, veselá a přímo šťastná teď, tak je úplně jasné, že se toho změnilo hodně. Zamilovanou babu poznám na sto honů, i kdyby zapírala. Ale když se jí na to jedna z nás zeptala, přiznala, že je znovu zamilovaná. Ale víc nám o něm neřekla, ani slovo,“ uvedla pro bulvární web eXtra.cz blízká kamarádka, která si nepřála sdělovat své jméno.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Pavla Tomicová má důvod k radosti. Herečka tajně oženila syna

Ověřit, zda informace bulváru není náhodou postavená na vodě, je poměrně složité, protože Tomicová své soukromí nikdy nekomentuje. Výjimku neudělala ani tentokrát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také