návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

VIDEO: Amok v Boyardu! Zoufalá Anička Slováčková se psychicky sesypala v budce plné brouků a hadů!

Zvládli byste snad tento úkol lépe?
Vydáno: 08.09.2017

Už dnes večer vás čeká další díl druhé řady české Pevnosti Boyard, v níž se slavné osobnosti pokoušejí dobýt legendární pevnost. Tentokrát pak v týmu přivítáme jak dva olympioniky, Romana Šebrleho a Zuzanu Hejnovou, tak například našeho moderátora a baviče Michala Kavalčíka či mladou zpěvačku Annu Slováčkou. A právě ta si prožije v Boyardu doslova chvíle hrůzy.

Musí se totiž zúčastnit disciplíny s názvem Telefonní budka, v níž musí právě v budce plné hmyzu, červů i hadů uhádnout hádanku otce Fury. Jenže Anička, která má z podobné havěti hrůzu, tento úkol psychicky malinko nezvládne. Dostane hysterický záchvat, během něhož šíleně křičí i sprostě nadává. Jednu chvíli to dokonce vypadá, že se psychicky zhroutí a budku opustí. Nakonec ovšem i přes všechny útrapy ukázala velkou odvahu. Ostatně, podívejte se sami.

Nový díl Pevnosti Boyard uvidíte na Primě už dnes večer ve 20.15!

Daniela Šinkorová a drama v Pevnosti Boyard

Drama v Pevnosti Boyard! Zoufalí soutěžící viseli doslova jen pár metrů nad výběhem s tygry!


Článek je zařazen v: Pevnost Boyard CZ , hmyz , hadi , Pevnost Boyard , budka , Anna Slováčková

reklama