TopStar

12. června 2014 12:50

Táňa Sáblíková

10 TOP fešáků MS ve fotbale… vybere si každá!

V dějišti fotbalového mistrovství světa se již shromáždily největší fotbalové naděje, a protože je o fotbalistech dobře známo, že se o sebe starají, vybrali jsme pro vás deset největších fešáků!

Napomádovaný Ken Cristiano Ronaldo

Portugalský ostrostřelec bude rozhodně doufat v titul nejen pro svoji zemi, ale také pro nejlepšího střelce šampionátu. Umí to totiž nejen s kulatým nesmyslem, ale také se ženami. Přestože působí trochu uměle – gel ve vlasech, pekáč buchet na břiše – většině žen se líbí a patří i podle žebříčků mezi nejkrásnější muže světa.

Jeho minus: Fakt to občas přehání s předváděním – viz. finále Ligy mistrů.

Anglický gentleman Frank Lampard

Záložník, tvůrce hry anglického týmu, je ztělesněním anglického gentlemanství. Hnědovlasý fešák je favoritem hlavně žen starších ročníků, a to hlavně kvůli kombinaci charismatu, skvělého těla a uhrančivého pohledu.

Jeho minus: S panem Dokonalým je občas pěkná nuda.

Španělský milovník Gerard Piqué

Je pravda, že je Gerard Piqué šťastně zadaný s kolumbijskou zpěvačkou Shakirou, přesto by i tak stál za hřích. Nebo alespoň za kouknutí! Typický Španěl, který to s míčem rozhodně umí, je také miláčkem fanynek, které po obránci z pyrenejského poloostrova doslova vzdychají, kudy chodí.

Jeho minus: Moc dobře ví, jak snadno by každou dostal.

Střelecký El Niňo Fernando Torres

S přezdívkou El Niňo se až tak příliš nesmířil, přesto s nevinným pohledem láme srdce každé druhé ženě. Stačí jeden pohled a i za mrazivého počasí (které ale v Brazílii, ani v České republice momentálně nehrozí) taje i ta nejzatrpklejší ze zatrpklých.

Jeho minus: Skoro se neusmívá.

Exotika z Japonska Keisuke Honda

Fotbalové fanynky si tohoto fešáka ze země vycházejícího slunce zapamatovaly jako hráče italského AC Milán, a tak jistě ocenily, když se Japonsko probojovalo do Brazílie. Nezvykle blonďatého záložníka běhajícího uprostřed hřiště jistě ocení dámy, které lační po něčem neokoukaném a dobře zapamatovatelném.

Jeho minus: Asiaté mají obvykle specifické představy o partnerství.

Roztomilý klučina Lionel Messi

Nevinný vzhled, dlouhé vlasy a rošťácký úsměv, to vše je téměř nejmenší fotbalista, který po trávníku kdy běhal. Génius při hře s míčem, konkurent Cristiana Ronalda v tabulce střelců, je sice také již zasloužilým tatínkem, na jeho dětském vzhledu to ale moc znát není. A tak ženy s mateřskými pudy by měly televizi ladit vždy, když je na programu zápas Argentiny. V základní sestavě by totiž neměl chybět.

Jeho minus: Umí překvapit záchvatem vzteku.

Zjizvený bard Franck Ribéry

Fanynky tvrdých chlapů si přijdou na své při sledování zápasů země Galského kohouta. Francouzský záložník je totiž typický svou jizvou na tváři. Ta se stala jeho poznávacím znamením a připomíná mu autonehodu, při které coby dvouletý capart proletěl předním sklem. Ale tak co, každý správný chlap by nějakou tu jizvu měl mít. A proč ne zrovna na nejviditelnějším místě?

Jeho minus (a zároveň sexy plus:-) – Na co si Řepka jen hraje, to on opravdu je.

Domácí virtuóz Neymar

Naděje Brazilců se upínají k dalšímu fotbalovému modýlkovi, kterým je rozhodně útočník domácího týmu, Neymar. Ten se svým typickým čírem na hlavě okouzluje nejen jihoamerické fanynky, ale také ty evropské. Vynikající technik totiž obléká dres španělské Barcelony a i on se může chlubit dokonalým tělem a nespočtem fanynek. Ženy na něm mohou oči nechat, muži ho ale příliš nemusí. A to nejen z pohledu konkurence, ale také kvůli jeho hereckému talentu na zeleném pažitu při filmování faulů.

Jeho minus: Mladé masíčko, které vidí (zatím) převážně jen fotbal, fotbal a zase fotbal.

Africká perla Samuel Eto´o

Tah na branku, rychlý sprint a umění s míčem, to je perla kamerunské reprezentace Samuel Eto´o! Otec tří dětí by pro mnoho žen stál za hřích, zlatokopky ale mají smůlu! Srdce tohoto skvěle stavěného fotbalisty patří jeho dlouholeté partnerce Georgettě, se kterou je již sedm let ženatý. Pokud ale máte slabost pro muže z Afriky, rozhodně doporučujeme se na některý zápas Kamerunu minimálně jednou podívat. Bude to stát za to!

Jeho minus: Už jsme to napsali. Ženáč.

Německá klasika Bastian Schweinsteiger

Pokud byste hledali typického představitele německého národa, byl by to určitě Bastian Schweinsteiger. Blonďatý záložník je oporou nejen německé reprezentace, ale také bundesligového Bayernu. Kreativní fotbalista rozhodně nepatří mezi typické krasavce, ale snaží se, aby se ženám líbil. A většina žen to oceňuje! Proč by jinak patřil mezi miláčky německých fanynek?

Jeho minus: Přiznal, že není příliš romantický.

Fanoušky fotbalu, a nejen je, by také mohlo zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Německo Lionel Messi fotbal míč fanynka Gerard Pique Cristiano Ronaldo Liga mistrů UEFA

Přečtěte si také