TopStar

18. ledna 2019 08:00

Markéta Škorňová

#10yearchallenge baví celý internet: Podívejte se, jak se za deset let změnily celebrity!

Sociální sítě žijí další „výzvou“. Nejen slavní, ale i běžní smrtelníci na svých účtech sdílejí fotky „před“ a „po“ deseti letech. Celebrity napříč celým uměleckým světem tak vyrazily s kůží na trh, když se pustily do porovnání snímků z roku 2009 a současností. A mnohdy je to velká legrace.

Reese Witherspoon, Jessica Biebl, Miley Cyrus, Tyra Banks a mnoho dalších světových hvězd se rozhodlo ukázat, jak se za deset let změnily. A u některých fotek se tedy opravdu pobavíte!

U něžného pohlaví ale musíme ve většině případů říct, že herečky a zpěvačky zrají jako víno. Taková „Pravá blondýna“ Reese Wiherspoon používá zřejmě elixír mládí. Jinak si totiž nedokážeme vysvětlit, že s ní deset let nijak „nezamávalo“.

Bývalá modelka Tyra Banks se pochlubila rozdílem téměř třicetiletým. Jako osmnáctiletá dívenka na vrcholu kariéry měla nepochybně své kouzlo, ale mnozí fanoušci se shodují na tom, že teprve nyní to pětačtyřicetileté Tyře doopravdy sluší.

Převážně muži si z nejnovější výzvy, která pobláznila internet, dělají legraci. Důkazem je například DJ Armin van Buuren, který svou koláží pobavil statisíce lidí. A jak jste na tom vy? Už jste zalovili v archivu?

Sdílejte článek
Štítky Instagram celebrity

Přečtěte si také